منشور اخلاقی

بنام خداوند بخشنده و مهربان
رسول اکرم (ص):برانگیخته شدم تا بزرگواری های اخلاق را تمام نمایم.
((منشور اخلاقی کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان))
۱-  مدیریت و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان بر این باورند بایدبا استعانت از درگاه پروردگار یکتا برای گسترش تندرستی و پرورش جسم هر ایرانی خدمت کنند و گنجاندن ورزش را به عنوان زمینه ساز سلامت و شادابی روح وجسم افراد جامعه در متن زندگی روزمره مردم تکلیف الهی می دانند
۲- مدیریت و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان بر این باورند که مردم ،متولیان واقعی امورهستند .از این رو حضور آنان را در اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان مغتنم می شمارند
۳- مدیریت و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان با رعایت نظم،آراستگی ،وقت شناسی ،مسئولیت پذیری وبا رعایت ادب ونزاکت،عدالت و انصاف آماده پذیرش مردم در اداره کل ورزش و جوانان گیلان میباشند.
۴- مدیریت و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان باور دارند که عزت و احترام و تکریم مراجعان از مهمترین مسئولیت آنان است و تمام تلاش خود را معطوف به حفظ شخصیت و جایگاه مردم در فرایند ارتباطات متقابل می نمایند.
۵- مدیریت و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان انجام امور مردم را در کوتاه ترین زمان ممکن ،ضروری دانسته و کوشش خواهند نمود تا از اتلاف وقت آنان در اداره کل ورزش و جوانان جلو گیری نمایند.
۶- مدیریت و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان مصمم هستند تا امکانات و تسهیلات لازم را برای آسایش و آرامش و استقرار مردم در فضای مناسب اداری اختصاص داده و خدمات خود را با کیفیت مطلوب و به شیوه های مناسب و نوین در اختیار آنان قرار دهند .
۷- مدیریت و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان خود را موظف میدانند تا در حوزه فعالیت خود هر گونه اطلاعات و توضیحات کافی مورد نیاز مردم را به سرعت و با توجه به مقررات برای آنان فراهم آورند.
۸- مدیریت و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان بر این اعتقاد میباشند که مبنای ارزیابی فعالیت آنان جلب نظرات و میزان رضایت مردم است،از این رو با ایجاد تمایلات مثبت به کار و متناسب با نوع فعالیت به تلاش مجدانه و صادقانه در اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان می پردازند
۹- مدیریت و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان بر این باورند که جوانان از سرمایه های اصلی جامعه اند از این رو مصمم هستند با رعایت کلیه موازین اخلاقی و اداری خدمات شایسته ای به جوانان فرهیخته و ورزشکار این مرز و بوم ارائه نمایند.
۱۰- مدیریت و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان استقبال خود را از انتقادات و پیشنهادات مردم در کلیه مصادیق امور ورزشی ، فرهنگی و اداری اعلام ودر جهت ارج نهادن به نظرات مردم ،از آن به عنوان زمینه ساز رشد و ارتقاء خدمات ورزشی فرهنگی و اداری استفاده می نمایند

سایت های مرتبط

آرشیو ویدئو

گالری عکس

آخرین دیدگاه‌ها

  آمار بازدید سایت

  • 42
  • 468
  • 4,420
  • 10,624
  • 81,390
  • 144
  • دی ۱۲, ۱۳۹۵